Terapie-Katerina.cz Fyzioterapie Jablonec nad Nisou, Liberec - Kateřina Svobodová
Facebook

Moudrost bolesti a síla našeho těla

Snad každá další terapie mě učí, jak jsou naše těla moudrá a jednají vždy našem zájmu. Občas to sice může vypadat jinak, ale podle mě mají pro komunikaci s námi vždy dobrý důvod.

Když přijde bolest, můžeme se zeptat sami sebe, kde jdeme proti sobě? Kde v životě potřebujeme najít větší rovnováhu? Často totiž potřebujeme pracovat nejen na srovnání těla, ale i na harmonizaci témat, které nám bolest přináší.

Někdy se lidí zeptám, co by dělali, kdyby bolest naráz přešla a někteří mi odpoví, že by žádnou změnu neudělali a štvali se dál stejným způsobem. Tak jim vysvětlím, že se ani tělu nedivím, že je stále bolí, nebo se problémy opakují :).

Proto ani já již nepracuji tak, že bych chtěla lidem bolest hned odstranit, protože se pak často vrací do stejných nezdravých situací. Jsem tu jako pomoc a podpora při změně, kterou je potřeba udělat, protože každý z nás je zodpovědný za svůj život.

Jsem ráda, když se lidé postupně naučí se svým tělem pracovat a vyléčit své obtíže. Dává mi to větší smysl než opakované návštěvy se stejnými obtížemi :).

Terapie Kateřina Svobodová
www.terapie-katerina.cz

Zpět